הפקת אירועים עסקיים


אין כמעט אירוע שווה בחשיבותו לאירוע עסקי. זהו ערב שיכול להוות תפנית משמעותית עבור מארגניו ולעיתים אף לחרוץ גורלות. בדיוק מהסיבה הזו, הפקת אירועים עסקיים היא עניין מורכב וקשה לביצוע: הזמנות, מכירת כרטיסים, ניהול מוזמנים, מידע לגבי כמות המשתתפים – כל אלו הם רק קצה הקרחון. איך מתגברים על הקושי? בעזרת TixWise.


גם אדם שהפיק כמה וכמה אירועים עסקיים, יודֶה שהניסיון שצבר לא עוזר לו בצורה משמעותית, פשוט משום שבתחום הזה כל אירוע עומד בפני עצמו. הפקת אירועים למגזר העסקי לא דומה לשום דבר אחר בתחום. לכן, מפיקי אירועים עסקיים צריכים כלי שיעניק להם שליטה, ביטחון ומידע בזמן אמת לגבי הערב שאִרגנו.


מערכת TixWise מאפשרת לך להיות בשליטה

מאז הוטלה עליך המשימה לארגן את הערב המיוחד עבור החברה, אתה טרוד ולא מוצא מנוחה. אל דאגה: גם אם אין לך ניסיון רב, הפקת אירועים עסקיים יכולה להיות קלה הרבה יותר בעזרת TixWise.


צריך מערכת פשוטה למעקב אחרי רוכשי כרטיסי הכניסה לאירוע? מעוניין במערכת פשוטה שתפיק עבורך כרטיסים? צריך לדעת כמה כסף הכניס הערב הזה וכמה אנשים הגיעו אליו? תמצא את הכל במערכת TixWise ולא תצטרך מעבר לזה כמעט כלום.


הפקת אירועים עסקיים בלי דאגות בענייני הזמנות

בוא נחשוב לרגע ביחד: מהו השלב הבעייתי ביותר בהפקת האירוע? אולם יש, גם מספיק כיסאות, את מערכת ההגברה במקום אפשר לבדוק בבוקר האירוע ובענייני הכיבוד אתה ממש לא צריך לדאוג. אנשי המקום מספיק מקצועיים. אז מה באמת מטריד אותך? זה ברור: הפקת אירועים עסקיים מתרכזת בעיקר בניהול המוזמנים.


אם האירוע שלך כולל כניסה בתשלום, כרטיסים מיוחדים לאזור מסוים, מחירים שונים לפי מעמד המוזמן או תפקידו – אתה צריך להקים מערכת שלמה של מכירת כרטיסים. כמה זמן ייקח לך לעשות זאת? כמה משאבים כספיים תצטרך להשקיע בזה?


התשובה תפתיע אותך. עם TixWise לא תצטרך להשקיע כמעט דבר. המערכת המשוכללת של החברה מאפשרת לך להקים מערך של מכירת כרטיסים והפקה תוך זמן קצר, בהשקעה מינימלית ובלי להסתבך בעשרות פרוצדורות ומהלכים מתישים. ופתאום הפקת אירועים עסקיים נראית פשוטה הרבה יותר.


מערכת TixWise כבר קיימת. פשוט התאם אותה לדרישותיך

וזה הקסם של TixWise. מערכת מכירת הכרטיסים כבר קיימת, מערך ההזמנות וצורת התשלום נמצאת כאן מולך – אתה צריך רק להחליט אילו פעולות מתאימות לך. תוכל להגדיר מחירים שונים, להחליט כמה אנשים יוכלו להיכנס לאירוע, לקבוע מדרגות מחירים, להעניק קופוני הנחה – הכל כבר קיים, מחכה לך.


מערכת TixWise מאפשרת לך גם להקים, תוך דקות, דף אינטרנט אישי עבור האירוע שלך. הפקת אירועים עסקיים מתרכזת רבות בשיווק האירוע ובהפצת הכרטיסים למקומות רבים ככל האפשר. כשיש לך דף מקוון, פרטי ומיוחד, תוכל להגיע לכמה שיותר אנשים. הכל הרבה יותר נגיש בשבילך. זו הפקת אירועים מקצועית.


הפקת אירועים עסקיים עם האצבע על הדופק

אי וודאות לגבי התנהלות האירוע, יכולה לפגום רבות בפעולת המפיקים: כשאין לך מידע מדויק לגבי מספר המוזמנים שהגיעו לאירוע, מספר הכרטיסים שנותרו למכירה וכמות האנשים שעוד צפויים להגיע לאירוע – קשה לך לנהל אותו כמו שצריך.


מערכת TixWise מאפשרת לך להתעדכן בזמן אמת לגבי כל אחד מהפרטים הללו וגם לדעת במקביל כמה כסף הכניס לך האירוע עד כה. TixWise מאפשרת לך הפקת אירועים עסקיים פשוטה, מתוחכמת ונוחה מאוד, כך שתמיד תהיה עם האצבע על הדופק ותדע היכן אתה עומד. הפקת אירועים עסקיים בצורה הזו היא בדיוק מה שמבדיל בין הצלחה לכישלון.