הפקת אירועים פרטיים


אחד הפרויקטים המורכבים ביותר בעולם ההפקות הוא הפקת אירועים פרטיים. אירוע פרטי הוא כזה שאליו מזמינים המארגנים אנשים ספציפיים בלבד, אם על פי זהותם או לפי תכונות מסוימות (חברי מועדון מעריצים לדוגמא). מערכת TixWise תאפשר לכם מכירת כרטיסים קלה וסינון יעיל ומקצועי של המוזמנים לאירוע, גם אם אין לכם כל ידע בתחום.


לא פשוט לנהל מכירת כרטיסים

כמי שבוודאי נכחו באירוע משפחתי (חתונה, בר מצווה וכדומה) או אפילו היו שותפים להכנות שלו, אתם יכולים לתאר לעצמכם עד כמה קשה הפקת אירועים כאלו. דמיינו לעצמכם עד כמה העניין קשה, אם מוסיפים לו נדבך משמעותי מאוד - מכירת כרטיסים.


אירועים בהם נמכרים כרטיסים הופכים בן רגע לקשים הרבה יותר להפקה. המארגנים צריכים לחשוב על כמות הכרטיסים שיופצו, כמות המוזמנים, מחירי כרטיסים שיהלמו את המעמד, ניהול כניסת המוזמנים לאירוע וכדומה. הפקת אירועים כזו היא כאב ראש לא קטן.


כשמדובר על הפקת אירועים פרטיים, הקושי הופך לגדול פי כמה. מדוע? משום שמעבר למכירת הכרטיסים, תרצו לוודא למי הם נמכרים בדיוק, להקצות כמות מסוימת לכל אדם ואף להציב קריטריונים ותנאים לרכישת כרטיס. זה הופך את העניין לכמעט בלתי אפשרי. ה'כמעט' נכנס כאן רק הודות למערכת TixWise.


הפקת אירועים פרטיים – זה פשוט עם TixWise

אין לכם שום דרך להפוך את הפרויקט הזה לפשוט יותר. הפקת אירועים פרטיים היא ממש לא משחק ילדים, לא משנה איך תבצעו אותה. אבל יש לכם דרך נפלאה להקל על עצמכם: TixWise. זו מערכת מתוחכמת שמאפשרת ליצור סביבה מאובטחת למכירה והפצה של כרטיסים בתוך דקות – לכל אירוע ולכל מארגן.


אבל ל- TixWise יש יתרון גדול ומשמעותי מאוד עבור אירועים פרטיים. היא מאפשרת לכם לנהל מכירת כרטיסים בצורה פרטנית, על פי קריטריונים ברורים ובשורה התחתונה – בדיוק לפי ההוראות שאתם נותנים. זוהי מערכת מכירת כרטיסים שתפורה לכל אירוע פרטי.


איך עובדת הפקת אירועים פרטיים עם TixWise?

במילה אחת – בקלות. ובהרחבה, הפקת אירועים פרטיים עם TixWise 'מורידה לכם מהגב' נטל אדיר בכל הקשור למכירת הכרטיסים לאירוע. עם TixWise אפשר להגדיר מראש כמה כרטיסים יוקצו לכל מוזמן והאם אדם מסוים יכול לרכוש כרטיס לאירוע או אפילו לקבוע שכל רכישה חייבת אישור רשמי שלכם. הכל תלוי בכם ובסוג האירוע שלכם.


יותר מזה: מערכת TixWise מאפשרת בכל הפקת אירועים ליצור דף אינטרנט נוח ומתוחכם, דרכו תתבצע הרכישה. אדם שמארגן אירוע פרטי יוכל לשלב בדף הרכישה שאלות שיוצגו בפני הגולשים ויסננו רוכשים לא רצויים. כשכל האפשרויות הללו נמצאות מולכם, הפקת אירועים פרטיים נראית לפתע כמהלך בר ביצוע.


הנחות למוזמנים מיוחדים

הפקת אירועים פרטיים תתחשב ברוב המקרים בזהות המוזמנים עד לרמת הפרט. כלומר, זהו אירוע שרואה כל מוזמן בפני עצמו ולא מתייחס לקהל שמגיע כאל מקשה אחת. לכן, האפשרות להעניק למוזמנים שונים הטבות והנחות, היא יתרון אדיר עבור המפיקים.


זו עוד פעולה שמתאפשרת בקלות בעזרת מערכת TixWise. ראשית, תוכלו לקבוע מחירים שונים לפי סוג הכרטיס (למשל – מחיר גבוה יותר למוזמנים אל מתחם ה-VIP) ומעבר לזה – להנפיק קופוני הנחה על פי קריטריונים שייקבעו מראש.


TixWise לא רק מאפשרת לכם לבצע הפקת אירועים בקלות ובפשטות, אלא גורמת לכם להיראות אמינים ומקצועיים יותר. כשהכל מאורגן, מסודר וידוע מראש, קל לכם להשקיע יותר, להעניק יחס חם וקרוב יותר לכל מוזמן ואפילו ליהנות מהאירוע בעצמכם. הפקת אירועים פרטיים היא לא דבר פשוט, אבל עם TixWise הכל ייראה נוח יותר.