תוכנה למכירת כרטיסים

TixWise הינה ספקית מובילה של תוכנת קופה ומכירת כרטיסים אונליין משולבות ושירותים עבור אירועי בידור וספורט. אנו מתמחים בפתרונות כרטוס מרובי-מאפיינים ופטורים מתשלום עבור מרכזי אירועים, מקדמי מכירות, מפיקים, אוניברסיטאות, פארקי-שעשועים, סיורים, מוזיאונים, תיאטראות, פסטיבלי סרטים, קונצרטים, מועדוני לילה, פסטיבלי מוסיקה, מועדוני ספורט ועוד. TixWise מבטלת את הסיכון שבבחירת מערכת כרטוס, ללא עלויות הקמה, עלויות התנעה, דמי תחזוקה שנתיים או מחויבות ארוכת-טווח. עם עמלה נמוכה במיוחד, TixWise יאפשר לכם לצמצם עלויות ולמקסם את מספר המשתתפים באירוע.


מכירת כרטיסים אונליין

כיום מסתכמות מכירות הכרטיסים אונליין ביותר ממחצית ממכירות הכרטיסים לאירועים. כרטיסים הנמכרים בדוכני מכירת כרטיסים מהווים רק אחוז קטן מסך המכירות. במאה העשרים ואחת כבר אין צורך בקופות כרטיסים על מנת להפיק אירוע מוצלח. מרבית הלקוחות מעדיפים פשוט לרכוש כרטיסים ברשת. מתוכם, הרוב מעדיפים לרכוש כרטיסים היישר מן האתר שלכם, במקום שיוכוונו לאתר כללי של חברה המוכרת כרטיסים. מסיבה זו TixWise הינה חלוצה בשילוב מכירת הכרטיסים באתרים קיימים. לקוחותינו זכו בתוספת משמעותיות למכירות לאחר שעברו מפתרונות מכירת כרטיסים בלתי-משולבים ל- TixWise. קראו עוד אודות תוכנת מכירת כרטיסים אונליין שלנו.


הקמת אתר ייעודי לאירוע

רוצה לנהל מכירת כרטיסים לאירוע שלך מאתר מקצועי וממותג? נוכל לעזור לך להקים אתר ייעודי לאירוע, כולל רכישת הדומיין, העיצוב וכמובן בניית האתר. כך תוכל לתת לקונים שלך את חווית הקניה המושלמת ולמתג את האירוע שלך בצורה המקצועית ביותר.


מוקד טלפוני

ישנם קונים המעדיפים פשוט לרכוש כרטיסים בטלפון. המרכזנים שלנו ניצבים בכוננות, והם מוכנים לקבל הזמנות כרטיסים טלפוניות באמצעות מוקד טלפוני שאנו מפעילים. אם אתם מעדיפים שהקונים יתקשרו אליכם ולא אלינו, זה גם בסדר. כלקוחות של TixWise, הבחירה בידכם.


מכירת כרטיסים בקופות

מעולם לא היה קל יותר למכור כרטיסים בקופות. כל מה שאתם זקוקים לו זה מחשב המחובר לאינטרנט ואתם יכולים למכור כרטיסים ללקוחות פרונטאלית, טלפונית, ואונליין. TixWise משלבת בין מדפסות הכרטיסים, קוראי כרטיסי אשראי, קופות ומסכי מגע ומספקת מערכת קופאית שלמה, ללא ההוצאות והאתגרים הטכניים המתלווים למערכות עצמאיות. ממשקי המכירה ומסכי המגע המהירים שלנו יגרמו לתור אצלכם בקופה לזוז מהר יותר מאי פעם.


כרטיסים אלקטרוניים

כיום, יותר ויותר מלקוחותינו ורוכשי הכרטיסים שלנו נהנים מן היתרונות שבהדפסת כרטיסים בבית. לקוחות אוהבים שיש להם אפשרות להדפיס את הכרטיס היישר לאחר רכישתו, והלקוחות שלנו נהנים מכך שהם לא צריכים להדפיס ולשלוח כרטיסים. כרטיסים אלקטרוניים יכולים להיות מוגנים באמצעות המערכת של TixWise על מנת למנוע זיופים ושכפולים, ולהכיל ברקוד.


שירותי הדפסת ומשלוח כרטיסים

אם אתם זקוקים שמישהו ידפיס וישלח את הכרטיסים אליכם או ללקוחות, TixWise כאן כדי לעזור. שירות הבחירה של הדפסת ומשלוח כרטיסים מדפיס כרטיסים ושולח אותם היישר אליכם ו/או ללקוחות.


הדפסת כרטיסים בקופות

ניתן להשתמש ב- TixWise להדפסה עצמאית של כרטיסים באמצעות מגוון מדפסות כרטיסים ייעודיות, כמו גם באמצעות מדפסות לייזר ודיו סטנדרטיות. תבניות הכרטיסים שלנו ניתנות להתאמה אישית על מנת שישתלבו עם כל עיצוב וכל סוג של כרטיס בו בחרתם להשתמש.


ניהול אירועים

TixWise שמה בידכם את המושכות. צריכים לארגן אירוע, לשנות מחיר, להוסיף תיאור, לסדר הנחה או להוסיף משתמש? אין בעיה. TixWise מגישה לקצות אצבעותיכם כלים שיאפשרו לכם לשלוט באירועים ובמכירות הכרטיסים שלכם.


דיווח על מכירות בזמן אמת

TixWise מעדכנת ומקשרת אתכם עם מכירות הכרטיסים שלכם. הדיווח שלנו על מכירות בזמן אמת נמצא במרחק קליק אחד בלבד. בחרו ממגוון דוחות, כולל מכירת כרטיסים יומית, מכירות על פי אירוע, דיווח לקוחות, דוחות שיווקיים ודוחות כלכליים שיענו על צרכי החברה שלכם. ניתן בקלות להעתיק את הדוחות של TixWise לאקסל, מה שיאפשר לכם לייבא את הנתונים שלכם למערכות אחרות כך שתוכלו להשתמש בהם לפי הצורך.