איך זה עובד?


TixWise מציע למארגני אירועים את כל הדרוש לצורך ניהול מכירה מוקדמת של כרטיסים און ליין.
השירות ניתן באמצעות אשף (wizard) אינטואיטיבי וכולל שלושה שלבים:


  • צור כרטיסים - בשלב זה מגדיר מארגן האירוע את מאפייני האירוע ויוצר את מאגר הכרטיסים אותם הוא מעוניין להעמיד למכירה. נתונים אלה מוצגים בעמוד רכישה מאובטח אשר באמצעותו תתבצע מכירת הכרטיסים לאירוע. באפשרות מארגן האירוע לעצב את עמוד הרכישה, להעלות אליו תמונות ולערוך את הטקסט אשר יוצג בו.

  • הפץ וקדם מכירות - בשלב זה באפשרות מארגן האירוע לבחור את כתובת האינטרנט בה יוצג עמוד הרכישה (www.tixwise.co.il/EventName). כתובת עמוד הרכישה ניתנת להפצה באמצעות רשימות דיוור ממוקדות, באתרי אינטרנט, בפרסומים שונים וברשתות חברתיות, ובכך מבטיח מארגן האירוע כי קהל היעד יחשף לאירוע ולקיומה של מכירה מוקדמת של כרטיסים און ליין.

  • נהל מכירת כרטיסים - ממשק מתקדם לניהול המכירה מאפשר למארגן האירוע לצפות בזמן אמת בנתונים מפורטים אודות מכירת הכרטיסים ולהציגם באמצעות גרפים ודו"חות. כמו כן, באפשרות מארגן האירוע לשנות הגדרות שונות ולנהל היבטים שונים במכירת הכרטיסים כגון ביטולים והחזרים, ניהול מוזמנים ועוד.

קהל היעד אשר יחשף לעמוד הרכישה המאובטח יוכל לרכוש כרטיסים לאירוע באמצעות כרטיס אשראי ובאופן מאובטח. לאחר ביצוע הרכישה יקבל הרוכש הודעת אישור רכישה בדוא"ל, המהווה גם קבלה. מידע מפורט אודות מכירת הכרטיסים מוצג בממשק הניהול של מארגן האירוע.


TixWise מייתר את הצורך בשימוש בכרטיסים פיזיים. במועד האירוע עומד לרשות מארגן האירוע ממשק אירוח מתקדם. כאשר יגיע אורח אשר רכש כרטיס באמצעות TixWise, כל שיהיה עליו לעשות הוא להזדהות באמצעות תעודה מזהה וכך ניתן יהיה לאתרו במהירות ברשימת רוכשי הכרטיסים, לוודא כי מדובר בבעל כרטיס, ולסמן כי הגיע לאירוע.


כספים בגין מכירת הכרטיסים מוחזקים על ידי TixWise בחשבון פיקדון. בכל עת יכול מארגן האירוע לצפות במאזן חשבונו ולהתעדכן בסכום הכסף אשר הצטבר בו. בכל רגע נתון יכול מארגן האירוע להורות על משיכת כספים ממאזן הכספים הזמינים למשיכה, על ידי העברה בנקאית או המחאה.


TixWise - מכירת כרטיסים חכמה תוך חיסכון ניכר בזמן ומשאבים