עדינה בר-און - 'זמר לח'


איפה: המרכז לאמנות עכשווית
התחלה: 09/03/17 בשעה 19:30
סיום: 13/04/17 בשעה 20:30
מארגן האירוע: המרכז לאמנות עכשווית


ב”זמר לח", מטפלת בר און  באמצעים פואטיים בחלל, אך זאת לא לפני שהיא מטעינה אותו בהקשרים המקומיים בינם העיסוק בשכול והגירה. לאורך כל המופע מוטלות ארצה מספר מצומצם של שמיכות בחלל כמעט ריק לצידה של עגלה.  החלל המינימליסטי בו מתרחש המופע ,  הוא ייצוג של המרחב המקומי.  במילים אחרות: הריקות המאפיינת את החלל של בר און,  מייצגת את מרכזיותו המכוננת של הריק  והאבדן בשיח המקומי.  


הקהל של בר און במופע זה, בדומה למופע הקודם "אין דבר", לוקח חלק פעיל בהתרחשות המוצגת במופע. במופע הנוכחי משתתף האמן רז גמא, שינחה את הקהל בנסיעתו על גבי עגלה, שתנועתה דומה לזו של מעבורת הנעה בחלל. הקהל שוב אינו ממלא את תפקיד הצופה הפסיבי, אלא נהיה לרגע לחלק ממסעם של עקורים שנעתקו ממקומם הקבוע. 
 

יצירתה של בר און נעה לאורך 44 שנות פעילותה בין מלחמות, לידות ושכול - ציוני דרך מכוננים ונושאי מטען נפשי רב במסלול חייו של הסובייקט. נוסף לכך, דימויים של עקירה ונדודים, שהם אירועים מכוננים בנרטיב הישראלי, זרועים לאורך עבודתה כאבני דרך.

רז גמא, אמן צעיר. הציג שתי תערוכות יחיד (בגלריה Tempo Rubato בתל אביב ובגלריה 'ברבור' בירושלים). בשנים האחרונות נע בין ירושלים, שנחאי וחיפה. עובד באופנים השונים של מיצב, פיסול, וידאו, רישום ופרפורמנס. 


סוג מחיר כמות
כרטיס זה למופע ב9.3 בשעה 19:30 ₪60.00
כרטיס זה למופע ב15.3 בשעה 19:30 ₪60.00
כרטיס זה למופע ב16.3 בשעה 19:30 ₪60.00

מדיניות הביטולים של מארגן האירוע:

אין אפשרות לבטל כרטיסים לאחר הקנייה