פרש אגרומשוב 2017-מוזמני תנועת המושבים


איפה: גני התערוכה תל אביב
התחלה: 27/06/17 בשעה 10:00
סיום: 28/06/17 בשעה 18:00
מארגן האירוע: משוב גרופ בע"מ


התערוכה הבינלאומית השנתית לייצור ושיווק תוצרת חקלאית טרייה- Fresh AgroMashov 2017

27-28 ביוני 2017, גני התערוכה תל-אביב

השנה בחרו בקבוצת "משוב" המארגנת את האירוע לאחד את התערוכות "פרש אגרו משוב" ו"אגרו משוב" כדי ליצור חגיגה חקלאית שתחבר בין התוצרת לפתרונות החקלאיים החדשים ביותר.

 

החקלאות בישראל סובלת מתדמית נמוכה וממשבר עמוק שנמשך מזה כמה שנים. תערוכת "אגרו משוב"- התערוכה הבינלאומית השנתית הגדולה והוותיקה בישראל לשיווק תוצרת חקלאית, שמה לעצמה למטרה לשים את החקלאות הישראלית במרכז.  השנה החליטו בקבוצת "משוב" המארגנת את האירוע לחבר בין תערוכת התוצרת החקלאית "פרש אגרו משוב" לתערוכת הפתרונות החקלאיים "אגרו משוב" לתערוכה אחת שבה יציגו מיטב החקלאים, מרכזי הפיתוח, חברות הזרעים והמשקים הגדולים מרחבי הארץ כדי לעודד את החקלאות הישראלית.

 

בין המשתתפים בתערוכה, שרי ממשלה, ח"כים, מקבלי ההחלטות, יו"רים, מנכ"לים ומנהלי השיווק המובילים בתעשייה מהארץ ומהעולם. התערוכה תשתרע על פני 7000 מ״ר בגני התערוכה בתל-אביב ויוצגו בה עשרות זנים של פירות וירקות שלא הוצגו עד היום, תוצרת ממחלבות, יקבים, בתי בד ומכוורות, ביתני אוכל בסגנון השווקים המובילים בחו"ל ותערוכת פרחים ראשונה מסוגה בארץ. כל זאת, במטרה לחזק את מעמדה של ישראל כיצרנית מובילה ואיכותית של תוצרת חקלאית טרייה וייחודית.

 

חיים אלוש, יו"ר קבוצת משוב והתערוכה: "אנו מאמינים בחקלאות הישראלית ורוצים להעצים אותה. אנחנו מזמינים את הקהל הרחב לבוא ולהשתתף בתערוכה ולשמוע מבכירי התעשייה כיצד ניתן להגיע לפתרונות חקלאיים ולראות את הפיתוחים החדשים ביותר בתחום. בשנים האחרונות ישנה מגמה בה מדברים על החקלאות במונחים של "קריסה" אך מדינות רבות רואות בענף החקלאות הישראלית מודל ואנחנו כאן כדי להראות את המודל הזה".

 

כאמור, תערוכת "אגרו-משוב" הינה התערוכה היחידה בישראל המייצגת את כל אזורי החקלאות, מרמת הגולן, הגליל, העמקים, השרון, הדרום ועד לערבה.

 

 

 

 


סוג מחיר כמות
27.06.17-כרטיס כניסה(ללא עלות) ללא עלות
28.06.17-כרטיס כניסה(ללא עלות) ללא עלות

מדיניות הביטולים של מארגן האירוע:

אין אפשרות לבטל כרטיסים לאחר הקנייה