מכירת כרטיסים באינטרנט


הקסם הגדול ביותר של רשת האינטרנט הוא בכך שאין לה שעות פעילות. היא שם תמיד, מחכה שנשוטט ונשתמש בה. בענף הפקת האירועים והמופעים מדובר ביתרון מהפכני, ושדרוג בלתי רגיל. מדוע? משום שהיום כל אחד יכול לבצע מכירת כרטיסים באינטרנט, במיוחד אם עומדת לרשותו מערכת פשוטה ויעילה כמו זו של אתר TixWise.


הקסם שברכישת כרטיסים באינטרנט

אין שום ספק – ואת זה יגיד לכם כל איש מקצוע מהטובים שיש בשוק, בעל אולם, אומן שמופיע דרך קבע והלקוח המשלם – מכירת כרטיסים למופעים דרך האינטרנט שינתה משמעותית את כל עולם הבידור, בישראל ובעולם.


כמה נחמד להזמין כרטיס למופע בשעה שלוש לפנות בוקר, מבלי לדאוג האם הקופות פתוחות או לא. כמה כיף לדעת שהמכירה נמשכת ומתנהלת ללא בעיות, גם אם אין מוכרים בקופה. כמה קל להזמין כרטיסים להופעות בכמה לחיצות כפתור ודי. זהו בדיוק הקסם של מכירת כרטיסים באינטרנט.


מכירת כרטיסים באינטרנט בלי להקים משרד

הרשת מאפשרת מכירת כרטיסים למופעים בלי להקים משרד פיזי. הכל נעשה בצורה וירטואלית, למעט שני דברים שהם החשובים ביותר: המופע המדובר והכסף שמקבלים תמורתו כל המעורבים. וכך ניתן לנהל מכירה פשוטה וקלה, בהשקעה מינימלית.


כשהבינו אנשי המקצוע את הפוטנציאל הגלום בתהליך של מכירת כרטיסים באינטרנט, הם החלו לחשוב על שיטות שונות לממש אותו עד תומו. מהר מאוד אתרי האינטרנט החלו לכלול בתוכם גם אפשרות לקנייה ישירה של כרטיסים, ומאוחר יותר קמו מערכות משוכללות שמציעות ניהול של כל התהליך דרך הרשת – כמו זו שמציע אתר TixWise.


למכור, לשווק, להפיץ – כל ניהול הכרטיסים במקום אחד

מערכת משוכללת כמו זו שמציע אתר TixWise מאפשרת למעשה לנהל במקום אחד את כל שלבי המכירה והפקת האירוע, מתחילתם ועד סופם:


 • הפקת כרטיסים
 • הפצת הכרטיסים במקומות נבחרים
 • קידום האירוע באינטרנט
 • מכירת כרטיסים באינטרנט ומעקב אחרי התנהלות המכירה
 • בדיקה בזמן אמת של נתוני המכירה, כמות הקונים וכדומה

בשיטה זו, הפקת וקידום אירועים הופכת לפשוטה וקלה. כל אדם שרוצה לארגן אירוע בו נמכרים כרטיסים, גם אם לא עשה זאת מעולם, יוכל לנהל את המכירה ללא בעיות. והכל בזכות הקסם שמציעה הרשת.


על מה מומלץ להקפיד בעת מכירת כרטיסים?

העובדה שהרשת היא גן עדן למכירת כרטיסים לאירועים שונים, לא אומרת שאין בה גם חסרונות. ואכן יש. מי שמתכוון לבצע מכירת כרטיסים מקוונת – גם אם חד פעמית – צריך לשמור על כמה דגשים ופרטים כדי להצליח.


הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לפעול במסגרת מערכת מאובטחת, כזו שתדאג לא לחשוף את פרטי המזמין. עניין האבטחה הוא אולי הנושא הרגיש והבעייתי ביותר ברשת, אבל באמצעות מערכת מאובטחת ואמינה אין צורך לחשוש.


מעבר לכך, חשוב להיות תמיד עם היד על הדופק: מכירת כרטיסים באינטרנט, בעצם אופייה, מאפשרת מעקב ופיקוח בזמן אמת אחר כל הנתונים הרלוונטיים. איך תדעו אם גם המערכת שלכם מבטיחה זאת? עבדו רק עם אנשי מקצוע מהרמה הגבוהה ביותר, כאלו בעלי ניסיון רב בתחום – כמו אנשי TixWise.


לאילו אירועים מומלץ למכור כרטיסים און ליין?

כפי שציינו כעת, כל אדם שמעוניין לנהל מכירת כרטיסים באינטרנט, יוכל לעשות זאת באמצעות המערכת המתקדמת של אתר TixWise. אבל בכל זאת, יש אירועים בהם מכירה כזו תהיה מומלצת במיוחד:


 • מכירת כרטיסים למשחקי כדורגל, כדורסל וענפי ספורט פופולאריים אחרים
 • מכירת כרטיסים למופעי בידור מסוגים שונים
 • מכירת כרטיסים למסיבות
 • מכירת כרטיסים לפסטיבלים
 • מכירת כרטיסים לתערוכות וכנסים
 • מכירת כרטיסים לפארקים ואטרקציות

כשמדובר באירועי ענק אליהם צפויים להגיע אלפי אנשים – ובמיוחד אם מדובר בסדרת מופעים – מערכת מקצועית ויעילה שמציעה מכירת כרטיסים באינטרנט, כמו זו שבאתר TixWise, היא הדרך לעשות זאת בקלות ובנוחות.