מכירת כרטיסים להופעות


הפקת אירוע כגון הופעה מצריך טיפול והתעסקות עם אין ספור גורמים, החל מבחירת המקום, האמן, תאורה, הגברה וכו'. כמו כן, יש צרוך במציאת פתרון למכירת כרטיסים להופעה. אפשר למכור כרטיסים רק במועד האירוע, להשתמש בשירותיו של משרד כרטיסים, או לבחור בפתרון הנוח, היעיל והמשתלם ביותר לניהול מכירת הכרטיסים – TixWise


Tixwise - כלי חכם למכירת כרטיסים להופעות

TixWise מאפשר לכל גורם המעוניין לנהל מכירה מוקדמת של כרטיסים להופעה לעשות זאת בקלות ובנוחות, ומייתר את הצורך במשרד למכירת כרטיסים. TixWise משאיר את השליטה בידיו של מארגן האירוע, ומספק לו כלים רבים לניהול מכירת כרטיסים מוצלחת ויעילה.


TixWise מאפשר מכירת כרטיסים להופעות בקלות רבה, בשיטת "עשה זאת בעצמך" , מאפשר למארגן האירוע בניה קלה ומהירה של פלטפורמת מכירת כרטיסים מאובטחת ומקצועית ומציע למארגן האירוע אפשרויות רבות ומגוונות לצורך התאמה מושלמת:


  • ניתן ליצור תוך דקות עמוד אינטרנט מאובטח למכירת כרטיסים להופעה
  • ניתן לבחור את כתובת האינטרנט בה תתבצע מכירת הכרטיסים להופעה
  • ניתן לנהל מכירת כרטיסים להופעה מתוך אתר קיים
  • ניתן לקבוע סוגים שונים ומחירים שונים של כרטיסים למכירה
  • ניתן לקבוע תוספות הניתנות לרכישה כגון חניה, ארוחה, משקה

כל אלו ועוד אפשרויות רבות יהיו לרשותכם. עם המערכת המתוחכמת למכירה מקוונת של כרטיסים, תהליך ההפצה והמכירה של כרטיסים הופך לפשוט ביותר.


הקמת מערך מכירת והפצת כרטיסים ללא עלות

באמצעות הכלים המגוונים של TixWise יכול מארגן האירוע לשווק ולפרסם את ההופעה בצורה מהירה ואפקטיבית ולהשיג חשיפה מרבית בקרב קהל היעד:


  • להוסיף את הקישור לפרסומים השונים של האירוע, לאתרי אינטרנט ולרשתות החברתיות הרלוונטיות
  • לייבא רשימות תפוצה ולהפיץ באמצעותן את הקישור לעמוד הרכישה
  • להגדיר מספר סבבי מכירה מוקדמת במחירים שונים
  • להציע כרטיסים בהנחות, כרטיסי VIP ועוד
  • לייצר קופוני הנחה ולהגדיר פרמטרים שונים בהם

הקמת מערך שלם להפצת כרטיסים תהיה ברוב המקרים תהליך לא פשוט, שמסתכם פעמים רבות בהוצאה כספית גבוהה. כל הפעולות הכרוכות בכך מורכבות מאוד. שימוש בשירות של TixWise מבטיח לכם הקמה של כל המערך הזה ללא עלות, במהירות ובנוחות.


ומה זה אומר בעצם? TixWise מאפשרת למארגני האירוע להנפיק כרטיסים להופעות לפי סוג הקהל או להקצות כמות מסוימת של כרטיסים לקבוצה מוגדרת. כך, ניתן להפיץ בקלות כרטיסי VIP (שמעניקים לאירוע תדמית יוקרתית יותר) או למכור כרטיסים לפי מחירים: כרטיס יקר לאזור הצמוד לבמה, כרטיס ממוצע לאמצע הרחבה וכרטיס זול ליושבים מאחור. כמובן שניתן גם למכור כרטיסים לפי מקומות ישיבה מסומנים, ולהגדיר מחירים שונים למושבים שונים.


צור לעצמך משרד להפצת כרטיסים להופעות

עם TixWise תרגיש כאילו אתה מנהל משרד למכירת כרטיסים בעצמך. המערכת מאפשרת לך לנהל מכירת כרטיסים למספר הופעות במקביל, לפתוח מכירה חדשה בכל זמן שמתאים לך ואפילו לפתוח במכירה גם אם מועד המופע טרם ברור או אם לא בטוח שהוא אכן יתקיים.


ניהול מכירת כרטיסים בעזרת TixWise

כשמדובר במכירת כרטיסים להופעות, המעקב אחר קצב המכירות חשוב מאוד. כך בעל האירוע יידע להעריך את כמות הקהל הצפוי במופע, כמה כרטיסים נותרו בקופות וכמה כסף הרוויח עד כה מהמכירה. ללא כלי ניהול מתוחכם, הפצת הכרטיסים תהיה בעייתית. Tixwise מציעה מערכת ניהול מתקדמת, שמאפשרת למארגן האירוע לדעת את כל הנתונים הללו בזמן אמת ואף להשתמש בכלים שיפשטו עוד יותר את העבודה, כמו גרפים ודו"חות מפורטים. הרי כרטיסים למופעים 'נחטפים' לעיתים בתוך שניות. לכן, חשוב מאוד לקבל כמה שיותר פרטים על כך בכל רגע נתון.


אסור לוותר על מכירת כרטיסים מאובטחת

אחד הדברים החשובים ביותר מבחינת אדם שרוכש מוצר כלשהו דרך האינטרנט, הוא רמת האבטחה באתר בו מתבצעת הרכישה. כך נכון גם לגבי מכירת כרטיסים. מערכת TixWise עומדת בדרישות הגבוהות ביותר בתחום האבטחה וסליקת כרטיסי האשראי - תכונה שמשלימה מערכת נהדרת למכירת כרטיסים להופעות.