מערכת למכירת כרטיסים


מהי מערכת למכירת כרטיסים? במה היא מסייעת למארגן האירוע? ניהול של מכירת כרטיסים לכל אירוע – קטן כגדול – הוא עניין מורכב, שלעיתים דורש מעורבות של כמה גורמים במקביל. בעזרת מערכת משוכללת למכירת כרטיסים, כמו המערכת המקוונת שמציע אתר TixWise, כל העניין הופך להיות פשוט הרבה יותר, גם לאדם ללא ניסיון בתחום.


מה צריכה מכירת כרטיסים מוצלחת?


  • אפשרות להגדרת סוגי כרטיסים ומחיריהם
  • אפשרות להגדרת סבבי מכירה מוקדמת במחירים שונים
  • יצירת קופוני הנחה לצורך קידום האירוע
  • הפצת וקידום האירוע באינטרנט
  • מערכת גבית תשלום מאובטחת וקלה לשימוש
  • יכולת מעקב אחר התקדמות המכירה
  • דו"חות מסכמים על כמות הרוכשים וההכנסות

כפי שציינו, מכירה של כרטיסים להופעות, הצגות, אירועי ספורט וכדומה היא לא עניין פשוט. הפתרונות הקיימים הם על פי רוב יקרים מאוד, מסורבלים ולא נותנים מענה לסוגים רבים של אירועים. אבל היום ישנה אפשרות נוספת – האפשרות המקוונת. מערכת למכירת כרטיסים בשיטת עשה זאת בעצמך.


TixWise: מערכת נגישה ופשוטה לשימוש

TixWise היא מערכת למכירת כרטיסים שכוללת בחבילה אחת את כל אותם צרכים שהוזכרו קודם לכן, ועוד. בעזרתה, ניתן לנהל את כל תהליך המכירה, מהפקת ראשון הכרטיסים ועד לרכישה של הכרטיס האחרון. המערכת מאפשרת למארגן האירוע שליטה מלאה על כל היבטי מכירת הכרטיסים, והכל בזמן אמת.


TixWise היא מערכת Web, כך שאין צורך ברכישה, הורדה או התקנה של תוכנה למכירת כרטיסים. השירות זמין מכל מחשב עם חיבור לאינטרנט. יתרון נוסף לכך שמדובר על מערכת webלמכירת כרטיסים ולא על תוכנה למכירת כרטיסים היא העובדה שהמערכת מתעדכנת כל הזמן. אנחנו עובדים ללא הרף לשפר את המערכת ולהוסיף לה יכולות חדשות.


מערכת למכירת כרטיסים בצורה שמתאימה לך

מארגני אירועים יודעים כי לכל אירוע יש את הדרישות וה'אופי' שלו. לכן, מכירה של כרטיסים להופעות או להצגות, תהיה שונה ממכירת כרטיסים למשחק כדורגל או לכנס עסקי. TixWise מאפשר למארגני האירועים להתאים את דרך המכירה ומאפייניה לסגנון האירוע. מערכת TixWise היא מודולרית וניתן לבחור מתוך שלל האפשרויות המתקדמות בדיוק במה שדרוש לצורך הצלחת האירוע.


מערכת מכירת כרטיסים המאפשרת מעקב בזמן אמת

אחד הקשיים הגדולים עליהם ניתן להצביע בכל תהליך של מכירת כרטיסים, הוא המעקב אחר התקדמות המכירה. המעקב הזה משפיע על תחומים רבים, מהרווחים הצפויים ועד לכמות האנשים שישתתפו באירוע. דיווחים עדכניים על קצב המכירה ישפיעו על תמחור הכרטיסים, כמות ההזמנות וכמובן על ההחלטה מתי להפסיק את המכירה.


TixWise מאפשרת מעקב כזה בכל רגע נתון, כולל פירוט של המזמינים על פי קריטריונים שונים, הפקת דו"חות בכמה דרכים והצגת רשימת המוזמנים במהלך האירוע, כדי להקל על ניהול כניסת המוזמנים. בעזרת מערכת למכירת כרטיסים מסוג זה, מארגן האירוע ואנשיו יהיו מעודכנים תמיד בכל הפרטים הדרושים להם, מה שיאפשר להם להוציא את האירוע לפועל בצורה הטובה ביותר.


מכירת כרטיסים מהאתר שלך

רוב הפתרונות למכירת כרטיסים היום באינטרנט הם למעשה לוחות אירועים בהם מוצגים אירועים מסוגים שונים. בעלי אתרים שמעוניינים למכור כרטיסים לאירוע ישירות מהאתר שלהם מגלים שעל מנת למכור כרטיסים ישירות מהאתר שלהם עליהם לרכוש תוכנה למכירת כרטיסים בעלות גבוהה מאוד. לכן, בעלי אתרים רבים נאלצים להפנות גולשים מחוץ לאתר שלהם לצורך מכירת הכרטיסים באמצעות קישור, ללוח אירועים. כך מאבד בעל האתר את הגולש, שעבר לאתר אחר בו מוצגים אירועים רבים.


מערכת TixWise למכירת כרטיסים מאפשרת מכירת כרטיסים ישירות מאתרים קיימים, ללא רכישת תוכנה, ללא תכנות, ללא עלות, ותוך מספר דקות עבודה בלבד.


TixWise – עד הפרטים הקטנים ביותר

מערכת שמציעה מכירה של כרטיסים להופעות, אירועי ספורט, כנסים עסקיים ועוד צריכה לספק למארגנים מענה עד הפרטים הקטנים ביותר. TixWise עושה זאת בדיוק מפתיע: היא כוללת אפשרות למכירת כרטיסים על פי מקומות מסומנים, השהיית מכירה במקרה של ביטול או דחיית מועד האירוע ואפילו הקמת דף מכירה מיוחד, שיכלול שאלות 'סינון' עבור כל מזמין. TixWise זו מערכת למכירת כרטיסים שמספקת מענה לכל עניין, במטרה לאפשר לכל אחד מכירה קלה ופשוטה.