ציורים מפורסמים

כל יצירת אמנות ברשימת הציורים המפורסמים הזו היא מהטובות ביותר שהופקו אי פעם, אך יש כאלה שמבריקות כדוגמאות לז'אנר מסוים של אמנות. רשימה זו מסכמת את 10 הציורים החשובים ביותר של הרנסנס, שחוו את עלייתם של אמנים רבים. הנה הציורים הידועים לשמצה ביותר בתולדות האמנות שצוירו, ולמען האמת, איש אינו יכול לומר כמה יש! הנה רשימה של הציורים המפורסמים ביותר שייתכן שהחמצת בעת ביקור במוזיאון הלובר בפריס.

המונה ליזה

הוא הציור העתיק ביותר ברשימה זו, שצויר בין השנים 1503-1519, אך גם טבע הדומם המפורסם ביותר – תמונת החיים של כל הזמנים. זהו אחד הרומנים המפורסמים ביותר של דן בראון והוא משובץ ומשוחזר בקלות בכמה מדיות. ישנם גם מספר ציורים מפורסמים ששוחזרו, בעיקר הציור המפורסם של לאונרדו דה וינצ'י. ה- MonA Lisa היה גם יצירת אמנות חשובה בהיסטוריה של האמנות המודרנית והשפיעה על אמנים רבים אחרים.

ליל כוכבים הוא לא רק אחד הציורים המפורסמים ביותר בתולדות האמנות המודרנית, אלא גם הפך אותו לספר השיאים של גינס כציור הפופולרי ביותר בעולם.

כאשר וינסנט ראה לראשונה והתוודע לציורי האימפרסיוניסטים

ובמיוחד מונה, הוא הושפע מעבודתם ומהשפעתם של יצירותיהם הניאו-אימפרסיוניסטיות. בפעם השנייה, לאחר שנפגש והתעמת עם ציורי אימפרסיוניסטים, ועם מונה בפרט, וינסנט נתקל ביצירותיהם ומשפיע על עבודת הניאו וההתפלות.

לאחר שהשלים למעלה מ -2,000 יצירות אמנות

כולל ציורי שמן, רישומים, רישומים וצבעי מים, מכר וינסנט ואן גוך כל אחד מהציורים הללו במהלך חייו. הדבר המדהים בציור זה הוא שסזאן עבד עליו במשך שבע שנים ארוכות והוא נותר לא גמור כשמת ב -1906.

הוא צויר בסוף המאה ה -15 והיה הוועדה הראשונה על ידי הצייר המפורסם. פבלו פיקאסו, שיצר אותו בשנת 1907. ג'וטו המשיך לקפלה של סקרובנגי, שהביאה את האמנות צעד קרוב יותר ליצירות האמנות המפורסמות ביותר בעולם, רבות מהן בלובר. הוא נחשב לציור השלישי בחשיבותו בכל הזמנים אחרי המונה ליזה ולאונרדו דה וינצ'י.

זהו גם אחד משישה עשר ציורים ובדים מפורסמים שהוזמנו גם על ידי בראון-ביגלו לפרסום סיגרים

יצירת אמנות זו הייתה גם ציור מפורסם מאוד, שהושלם על ידי האמן סלבדור דאלי בשנת 1931. הוא נחשב לציור מכיוון שהוא מתאר גם סיפורים ונקודות מבט שונות של ציור.

הציורים המפורסמים ביותר ויצירות האמנות המהוללות נוצרו על ידי אנשי חזון

ואין דבר חשוב יותר מהמסר והתקשורת שלהם. זהו אחד המסרים החשובים והמסרים בתולדות האמנות. בעוד ש"החופש מוביל את העם "הוא אולי הציור המפורסם ביותר של אגדת האמנות, יש לנו יצירות מופת דמיוניות נוספות בתערוכה. אמנים כמו ואן גוך ומונה השתייכו לדור קודם, והם השפיעו רבות על הדרך בה אנו מציירים כיום ועל סגנון הציור. לא רק חמניות ודיוקנאות עצמיים הפכו את ואן גוך למפורסם בעולם, אלא הוא היה גם אמן לייצוגים אדריכליים. איכויות אלה השפיעו על דורות של אמנים והפכו אותו לאחד הציירים המפורסמים ביותר שלנו.

ציור זה, שיצר יוהנס ורמיר בתקופה שלאחר הרנסנס, זכה לשבחים רבים ולערעור רב.

אומרים שהוא קיבל השראה מפסל רומי עתיק

מה שהופך אותו לאחד הפסלים המפורסמים ביותר בעולם, אשר דורג גם במקום השני בין הציורים הפופולריים ביותר בכל הזמנים. ציור זה נמצא בראש הרשימה הזו מכיוון שהוא הסיבה לכך שיש את הפסל המפורסם "חופש מוביל את העם" מאת לאונרדו דה וינצ'י. המונה ליזה הוצבה במקום הראשון ברשימה שלנו, ועברה את קטגוריית הפופ-ארט הנשלטת על ידי הצייר. סרטו של הנרי קרטייה "הגברת בשחור", ציור של אישה עם אותה כותרת, הוא רק הציור השני הפופולרי ביותר אחרי "מונה ליזה", אם כי הוא הציור המשוכפל ביותר בהיסטוריה, ולעיתים, הציור היחיד עם מספר כה גדול של העתקים.

הצעקה "הוא השם השני וגם הפופולרי לאחד הציורים המפורסמים ביותר של הצייר הנורווגי המשובח אדוורד מונק, על שם המונה ליזה. בין ציורים מפורסמים רבים אחרים, הוא אחד הבודדים המייצגים מיתולוגיה קלאסית.

החוקר העצמאי ג'ארד בקסטר טוען כי ואן גוך היה דתי מאוד לפני שהחל את דרכו כאמן

בקסטר מאמין שהציור הוא הציור האחרון של הסעודה האחרונה של אמנים שונים, על פי דה וינצ'י. אחת מיצירות האמנות המפורסמות ביותר שנראו אי פעם ויכולה להיחשב ליצירת המופת של וינסנט ואנגוך. ציור זה ידוע בפופולריות שלו כציור הראשון והחשוב ביותר בתולדות האנושות וגם כציור השני הכי פופולרי אחרי המונה ליסה.הציור היה מושא לוויכוחים רבים האם היה זה הציור "המפורסם ביותר" שנוצר אי פעם בהיסטוריה ובאנושות.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן