לחגוג את חג סוכות בישראל

חג הסוכות הוא אחד החגים המגניבים ביותר בישראל, שכן סוכות מתפרשות ברחובות ומכסים את השכונות. תוכלו לראות במהלך החגים בישראל ובכל רחבי סוכה, הבנויים בחצרות ובמרפסות של בתים רבים.

בארץ ישראל נחגג היום הראשון בחגיגה מלאה עם תפילות וחגים מיוחדים

חג הסוכות נמשך שבוע והוא היום הראשון והאחרון של החגים בישראל. זוהי תקופה נפלאה בשנה ועונת החגים הגבוהה ביותר בישראל, החל משנה החדשה (ראש השנה) וכלה ביום הכיפורים (יום כיפור) וכלה בחג החקלאי של סוכוטי שחוגג שמיני עצרת מתחת לכוכבים בתורה. .

האופי החזותי והנפוץ של חג הסוכות הופך את זה ליותר מיוחד לחגוג אותו בישראל. בישראל חוגגים את התורה למחרת.

צריך להחזיק גל (אתרוג לולב) מדי יום

לאכול ארוחה בסוכה ולשהות בה למשך שאר הסוכות. חול המועד הוא היום הראשון והאחרון בשבוע (ימים טובים) של הימים הנותרים (6-10 באוקטובר) בהם חגגים את החג ואנשים רבים יוצאים לעבודה (למעט שבת כמובן).

חג הסוכות בישראל

הוא זמן של חגים, מכיוון שרוב החנויות סגורות ביום הראשון והאחרון של החג הלאומי, בדומה לשבת הרגילה, ואין יום ביניים בין ימי העבודה הרגילים, כמו רבים הישראלים לוקחים חופש. נוצרים רבים מאמינים שמשיח יגיע לסוכות ואלפים מגיעים לחגוג את הפסטיבל מדי שנה. זוהי גם עלייה לרגל, וזרם תיירים מגיע לישראל לחוות את הקסם של החג הזה.

בניית אתרי איקומרס

בניית אתרי איקומרס

Storeify קיימת כבר 15 שנים ובנתה איתה יותר ממיליון חנויות. לכן, קשה למצוא פלטפורמה טובה יותר עבור רוב העסקים הקטנים שרוצים להקים חנות מקוונת במהירות.

עוד בנושא »
דילוג לתוכן