כל מה שרצית לדעת על עגילי זהב

כולנו כבר יודעות שמראה מושקע משפיע על הרושם בוודאי שעל הרושם הראשוני ואין ספק שאי אפשר לגבש הופעה מנצחת בלי חברינו הנאמנים – העגילים.
האוצרות הקסומים אשר נתלים על תנוך האוזן באלגנטיות ומוסיפים את הנופך הייחודי – נקודת החן הזוהרת שאנחנו כה משתוקקות להוסיף ללוק הכולל.

מדוע כדאי לענוד עגילי זהב?

היצע העגילים הוא מסחרר ורוחש דגמים מעוצבים בהתאם לטרנדים המתחלפים לצד הפריטים הקלאסיים העל-זמניים שצולחים עונות ושנים ומגמות משתנות.
אם את מחפשת לעצמך את הזוג הבא לענוד ביצירת מראה כובש ומשגע, אין ספק שהבחירה של עגילי זהב היא בחירה בהחלט מוצלחת.
לזהב יש מגוון תכונות חיוביות אשר הופכות אותו למושא תשוקה של נשים רבות ברחבי תבל. ראשית, זהב הוא מתכת נדירה בטבע שנחשבת למשאב מוגבל על פני כדור הארץ ומכאן גם היוקרה שלה כמתכת שמהווה נכס ואפיק השקעה לכל דבר.
זהב ניחן בעמידות גבוהה בפני כתמים, שריטות, הוא בעל תוחלת חיים ארוכה ואפשר גם לרחוץ עמו כך שלא חייבים להסיר את העגילים בעת כניסה לאמבטיה או לבריכה ולים וכן הוא מתאים לבעלות עור רגיש כי הוא היפואלרגני. אינו מעורר תגובה אלרגית.

היופי הוא שעגילי זהב מגיעים במגוון מסחרר של ווריאציות וכל שצריך זה רק לבחור את הסגנון המבוקש – דגמי חישוק בעלי נוכחות אקסטרווגנטית נועזת ושובבה שייראו נפלא במיוחד ליציאה או כשאת מחפשת בולטות או דגמים צמודים בצביון מינימליסטי ונקי בקווי מתאר ישרים ששומרים על מראה מאופק, סולידי ואלגנטי.
הוורסטיליות הנהדרת של הדגמים השונים מאפשרת להתאים אותם במיקס אנד מאץ' הן לתכשיטים רבים ומגוונים והן לכל אאוטפיט, תסרוקת, איפור וליהנות תמיד מהופעה מנצחת שקוצרת מחמאות בלי סוף.

מה בין לבן לצהוב ואיך לבחור את הדגם האולטימטיבי?

שימי לב שהערך של המתכת נקבע לפי אחוזי טוהר שלה בתכשיט שנמדדים בדרגת קרט. ככל שדרגת הקרט יותר גבוהה, כך העגילים יהיו יותר יקרים וישנם שילובים שונים של הזהב עצמו עם מתכות שונות במעין סגסוגת שתורמת לאסתטיקה הכללית.
ישנה אבחנה נוספת שכדאי לקחת בחשבון והיא בין זהב לבן לוורוד ולצהוב. זהב לבן מבוסס על תערובת של זהב עם מתכות שמקנות לעגילים את המראה הלבן שלהם כמו כסף, ניקל או פלדיום לעיתים רודיום. זהב ורוד המכונה גם רוז' מתקבל על ידי קומבינציה ויחסים בין זהב עם נחושת המקנה לו את הגוון הסמוק וזהב צהוב הוא בעל תערובת של זהב לרוב במפגש עם נחושת וכסף. פעמים רבות המתכות הנוספות הן אלה שמעניקות את החוזק והיציבות לתכשיט.
בכל מקרה, אפשר לבחון תמיד במפרט של הדגם מה מאפיין אותו, הרכב חומרים ודרגת הקרט.

בבחירת עגילי זהב חשבי על הסגנון המועדף – מאופק או מודגש, בהתאם לגוון וקווי המתאר של הבגדים ואופי המקום אליו פנייך מועדות. אל תשכחי שלמרות שהמראה בתכשיטים קובע הרי שכדאי לתת מקום גם לשיקולים של גודל, צורניות ומשקל, כדי שהוא יהיה לך גם נוח. על אחת כמה וכמה אם את הולכת להתעמלות או למסיבה ומתכוונת לנוח ורקוד בצורה חופשית ומשוחררת. אינך רוצה לסרבל או להעמיס יתר על המידה. כמו כן, איזון הוא חשוב ואיננו רוצים שהדגם יתפוס את כל הבמה אלא יבליט את האאוטפיט ממש כשם שהאאוטפיט יבליט אותו.

קחי בחשבון הן את הסטייל האישי שלך והן את האירוע וגם את התקציב שעומד לרשותך והשקיעי בעגילי זהב איכותיים ומשובחים, שילוו אותך לאורך זמן. 

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן