איך נשלב נכון שרשראות ארוכות כאקססוריז

סטיילינג מנצח הוא תוצאה של חיבור נכון של כל האלמנטים – האאוטפיט, הנעליים, השיער וכמובן האקססוריז.
לתכשיטים כוח עוצמתי בשדרוג כל הופעה ובזירת השרשראות המסוגננת היצע מסחרר של שרשראות באורכים שונים מקצרות ועד ארוכות.
שרשראות ארוכות בעלות נוכחות משמעותית וזוכות בפרשנות עיצובית מרעננת בשלל חומרי גלם ועיצובים בעלי אמירה. 

בשיק ארוך – מדוע לבחור שרשראות ארוכות?

שרשרת ארוכה אהובה גם מהבחינה הזאת שהיא בעלת אפקט הארכה ויוצרת תחושת של הארכת פלג הגוף העליון. היא מוסיפה טאץ' ייחודי לכל חולצה או שמלה, בין אם מדובר בצווארון סגור או מחשוף פתוח, כשבמקרה של רוב השרשראות הארוכות אפשר גם לקצר את השרשרת לפי העדפה, תלוי בגובה או במבנה הגוף.
ברוב המקרים שרשרת זו תחמיא יותר לביגוד אוורירי בשיק מינימליסטי ופחות בגדים מאסיביים או ביגוד בסגנון קרופ טופ.
שרשראות ארוכות יכולות להתאים גם עם עגילים קטנים וצמודים כך שהשרשרת מקבלת את מלוא הפוקוס. ביצירת הלוק מומלץ להחליט על איזה אזור לתת את הטון: שרשרת או עגילים וכך שכל פעם אביזר אחר יזכה באור הזרקורים ולא נעמיס על המראה.
רוב העיצובים של שרשרות ארוכות נעים בטווחים של 60-80 ס"מ בהתאמה אישית כולל הארכה וקיצור לפי העדפה. 

עם תליון או בלעדיו? זו השאלה
שרשראות ארוכות מוצעות במגוון סגנונות יצירתיים בשתי ווריאציות מרכזיות: חפות מתליון או עם תליון כאשר הבחירה תלויה במראה המבוקש לפי אופי האירוע, סגנון הלבוש וכדומה.
ישנן שרשראות המצטיינות במראה נקי מינימליסטי ואוורירי ללא עיטורים בעוד שישנן שרשראות עבות הצהרתיות וכאלה עם תליון מרשים.
חומרי הגלם הבולטים מהם עשויות שרשראות – זהב וכסף סטרלינג וכאשר בוחרים מזהב חשוב לשים דגש על דרגת הקרט של הזהב המייצגת את אחוז טוהר הזהב בתכשיט.
ככל שאחוז טוהר הזהב גבוה יותר ודרגת הקרט גבוהה יותר כך השרשרת יוקרתית יותר.
הדגמים השונים גם נבדלים זה מזה בטקסטורה ובמרקם של התכשיט מעיגולים וכדורונים קטנטנים, חיבורי לבבות הנפגשים זה עם זה בהרמוניה או מראה של לינקים ועוד דגמים כולל מראה מלוטש ועבודת פיתוח מתקדמת ומתוחכמת. 
סצנת התליונים עשירה במוטיבים מעניינים השואבים השראה מעולמות תוכן שונים דוגמת לב מנצנץ בגדלים שונים, כוכבים, מעגלים המשלימים זה את זה בסינרגיה מופלאה, מפתח מלכותי, פרחים גדולים ועוד.
הדגמים מציגים סגנונות רבים מסגנון וינטאג' ייחודי דרך סגנון מודרני מתוחכם ועד רומנטי מתרפק. ישנן גם שרשראות מתהפכות שמאפשרות מראה שונה מגוון כל פעם מחדש. ישנם דגמים רבים מעוטרים בזירקונים קסומים ושיבוץ פאווה במיקרו חרוזים במעגל פתוח להשגת מראה מרהיב.

דגשים חשובים בבחירת שרשראות ארוכות

שימו לב לקשר העיצובי החזותי בין השרשרת והאלמנטים המאפיינים אותה ביחס לסגנון הלבוש, גווני הבגדים ואם יש התאמה מבחינת קונספט וסגנון או להפך – השרשרת בעלת מראה מנוגד בקונטרסט ייחודי הבולט על רקע הגוונים והסגנון של הבגדים.
אפשר למצוא גם סטים או לשלב בין השרשרת לעגילים דומים, טבעת שתדבר באותה השפה וצמיד אלגנטי. בדקו אם ניתן גם לרכוש שרשראות בסיס ותליונים אותם ניתן להרכיב על גבי השרשרת בסיס בכל עת לפי המראה הנחשק ולהמציא את הלוק כל פעם מחדש בשיק אחר – סגנון בארוק עתיק, חישוק במראה עדכני וכדומה.
חשוב מאוד לרכוש שרשראות ארוכות מסוגננות ממותג אופנתי בינלאומי מוביל, שמשיק קולקציות ושם דגש על איכות ועיצובים בסטנדרטים הגבוהים ביותר כמו גם מדיניות של החזרה או החלפה ורכישה בסניפים ובאתר אינטרנט המציע רכישה מאובטחת. תתחדשו! 

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן