5 מקומות מפורסמים לטיול ברומא

שום ביקור ברומא אינו מושלם ללא ביקור במוזיאון הוותיקן, עם הקפלה הסיסטינית והתקרה המפורסמת של מיכלאנג'לו. שום סיור בן יומיים ברומא לא יהיה שלם ללא עצירה בבזיליקת פטרוס הקדוש, אחת האטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר ברומא.

אם אתם אוהבים את הקולוסיאום המרשים והפאר של הפנתיאון

עליכם להתפעל מיופיים של אתרים אלה בעת ביקור ברומא. גלה את היצירות היפות של רומא העתיקה ללא ההמונים שתמצא בקולוסיאום או בפורום הרומי. זה אומר שאם יש לך תצפית טובה על הפורום הרומי, הקולוסיאום או הפנתיאון, אתה יכול לראות את כולם בו זמנית בלי ההמונים.

אם אתם מכירים היטב את ההיסטוריה הרומית

אנו ממליצים לכם להזמין מדריך לקולוסיאום ולפורום הרומי. מאוחר יותר יהיה לנו מאמר נפרד על אנדרטאות רומיות, אך אם בכל זאת תרצו לבקר בוותיקן, בקולוסיאום או בפורום הרומי, תוכלו לקרוא על ביקור בווילה בורגזה, מוזיאון חינם. אל תשכח לבקר בקטעים האחרים לבקר בקולוסיאום הוותיקן ובפורומים הרומיים, לקבל תצפית יפה על רומא, לראות את בזיליקת פטרוס הקדוש, ללכת למזרקת טרווי ולבקר בכמה מהמונומנטים המפורסמים ביותר של העיר, כגון הפנתיאון, בזיליקטה, סטאדיו אולימפיקו, הוותיקן וארמון הוותיקן.

כשאתה מבקר ברומא

עליך להפוך את הוותיקן לאחד מהתאריכים המחויבים שלך – לראות מתי אתה מבקר ברומא. אתה לא יכול לבקר רק באנדרטאות המרכזיות, אלא גם לבקר בכמה מהן, כמו הפנתיאון, בזיליקטה, סטאדיו אולימפיקו, עיר הוותיקן וארמון הוותיקן.

מזרקה יפהפייה זו בסגנון בארוק ממוקמת ברובע טרווי הרומי והיא אחד האתרים ההיסטוריים ביותר ברומא

זוהי המזרקה העתיקה והמפורסמת ביותר בעולם ובה כמה מהמונומנטים החשובים ביותר באיטליה, כמו הפנתיאון, בזיליקטה, סטאדיו אולימפיקו ובזיליקת פטרוס הקדוש. אס אס, לונדון. ביקור בפנתיאון מאגד את כל האטרקציות התיירותיות – מראות רוויים, מה שהופך אותו ליעד תיירותי פופולרי מאוד עבור אנשים רבים.

הקולוסיאום נמצא גם קרוב לאטרקציות פופולריות אחרות ברומא

כמו סן פייטרו וינצ'ולי וקשת קונסטנטין. ישנם מקומות מדהימים אחרים לשבת, לקחת הפסקה ולהתפעל מהמונומנטים והמונומנטים המפורסמים ביותר של העיר העתיקה של רומא. מקומות נוספים פופולאריים בקרב תיירים הם בזיליקת פטרוס הקדוש, הפנתיאון, סטאדיו אולימפיקו, בזיליקטה וסן פאולו דלה רפובליקה. לבסוף, הקולוסיאום הוא אחד המראות המובילים ברומא שאסור לכם לפספס. אין דרך אחרת לנסח זאת: ביקור בקולוסוס יהיה החוויה האולטימטיבית היחידה ברומא.

הקולוסיאום הוא האטרקציה הראשונה למבקרים ראשונים ואמור להיות התחנה הראשונה שלכם ביומיים שלכם ברומא.

בקרו במרכז ההיסטורי של רומא ואז צאו לקולוסיאום, שם תוכלו ליהנות מנוף מרהיב של העיר מראש אחד הבניינים המפורסמים ביותר של רומא, הקולוסיאום.

אם אתה רוצה לבלות אחר הצהריים בצפייה בפסלים

הארמון אלטמפס הוא אחד המקומות הטובים ביותר ברומא. באזור לאורך ויה דל קורסו תמצאו אנדרטאות רבות, כולל הפנתיאון, המדרגות הספרדיות ומזרקת טרווי, שכן ברומא אין כמעט כמו רבים מהם בקרבת מקום – אנדרטאות כמו מרכז העיר שלה. ליד הפנתיאון נמצאת המזרקה ועוברים בין רבים אחרים לפסלם של האפיפיור בנדיקטוס ה -16 ועמנואל הגדול.

ביקור ברומא לא היה מושלם ללא ביקור בקולוסיאום

וזו אחת הדרכים לעשות זאת ברומא. בבניין אדיר זה נמצאים רבים מהאנדרטאות המפורסמות ביותר של רומא, כמו הפנתיאון ומזרקת טרווי, אך תוכלו לקבל מושג טוב יותר היכן ממוקמים כמה מציוני הדרך המפורסמים ביותר ברומא. לא רחוק מהקולוסנאום, המרחצאות התרמיים של קרקלה הם אחד המקומות הכי מגניבים בעיר. אתה יכול לראות אנשים מיניאטוריים מסתובבים בפיאצה ונציה ובפארק אזורי זה, המכונה גם "חובה לראות בכיכר רומא", אתה יכול למצוא וילות עתיקות, חורבות וקטקומבות.

הפנתיאון

הוא אחת האטרקציות המתוירות ביותר ברומא, מכיוון שהוא שמור כל כך הרבה יותר מכל בניין רומאי אחר. ההיסטוריה של רומא ותרבות המקום הזה מושכות את הלב ומעניקות לך שיעורים חדשים על אימפריות שונות, אבל יש בזה גם הרבה יותר. המקום הזה ממש מרשים מאוד בטיול ברומא, הן כאטרקציה תיירותית והן כעיר עצמה, והוא חובה – בדקו את האטרקציה התיירותית כדי להוסיף לרשימה שלכם. זהו לא רק הבניין העתיק ביותר השמור ביותר בעולם, אלא גם הגדול והמפורסם מסוגו באירופה.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן