נינטנדו סוויץ'

Nintendo Switch היא קונסולת משחקי וידאו ביתית שפותחה על ידי נינטנדו ושוחררה ב-3 במרץ 2017. זוהי קונסולת הנינטנדו הראשונה שניתן לשחק בה במצב מחובר לטלוויזיה או במצב כף יד. , במטרה של נינטנדו לקדם משחקיות מוכוונת משפחה. המאפיינים הייחודיים של הקונסולה עוצבו בקפידה כדי להציע חווית משחק נוחה וסוחפת בשניהם, בסלון ובמצבים בדרכים. הוא תומך במחסניות משחקים, כרטיסי microSD או כונני USB לאחסון תוכנה ונתונים, כמו גם תמיכה מובנית לקריאת רוב סוגי של תמונות Nintendo Switch ו-SD Card, כולל קבצי .ndf ו-.nsp. ה-Switch שונה מקונסולות ביתיות אחרות שכן ניתן לחבר אותו לטלוויזיה בזמן עגינה או ביטול עגינה. הקונסולה כוללת מסך מגע התומך במחוות ריבוי מגע, מה שהופך את המערכת לקלה לשימוש במצב כף יד או למשחקים מרובי שחקנים לשני שחקנים כאשר שחקן אחד מחזיק את מתג ביד אחת ומסך המגע ביד השנייה.

ה-Nintendo Switch זכה להצלחה עצומה מאז השקתו והוא מכר יותר מ-10 מיליון יחידות נכון לספטמבר 2018. Nintendo Switch היא קונסולה ביתית שניתן לשחק בטלוויזיה או כמכשיר כף יד. קונסולת Nintendo Switch זמינה בשלושה צבעים שונים: שחור, אפור וכחול. ל-Nintendo Switch יש שני בקרים הנקראים Joy-Cons שניתן להשתמש בהם עם הקונסולה או מנותקים לשימוש כבקרים בודדים. ה-Nintendo Switch היא קונסולה שהוציאה חברת משחקי הווידאו היפנית נינטנדו בשנת 2017. ה-Switch היא קונסולה היברידית שיכולה לשמש גם כקונסולה ביתית וגם כמכשיר כף יד, מה שמאפשר לשחקנים להשתמש בה בכל מקום.

ל-Nintendo Switch שני דגמים: אחד עם מסך דמוי טאבלט ואחר עם פקדים מסורתיים יותר. לדגם דמוי הטאבלט אין כפתורים פיזיים, אלא משתמש בטכנולוגיית מסך מגע כדי לשלוט במשחקים. הדגם המסורתי יותר כולל מקל אנלוגי, משטח כיוון וכפתורים מרובים על פני הבקר.

Nintendo Switch היא לא רק הקונסולה ההיברידית הראשונה של החברה אלא גם הקונסולה הביתית הראשונה שלהם מאז שה-Wii U של 2012 הופסקה ב-2017.

נינטנדו סוויץ יתרונות וחסרונות

ה-Nintendo Switch זכה להצלחה עצומה, אבל הוא לא חף מפגמים.

ה-Nintendo Switch היא קונסולה שניתן לשחק בה גם בבית וגם בדרכים. הוא מופעל על ידי Nvidia Tegra X1, המספקת לקונסולה חומרה למשחקים באיכות HD. גם חיי הסוללה של הקונסולה מרשימים, והיא יכולה להחזיק מעמד ליותר משש שעות של משחק.

החיסרון היחיד של קונסולת נינטנדו סוויץ' הוא שהגרפיקה שלו לא טובה כמו קונסולות אחרות בשוק. המשמעות היא שתצטרכו להתפשר על איכות הגרפיקה אם תרצו ליהנות ממשחקים האהובים עליכם תוך כדי תנועה.

ה-Nintendo Switch היא קונסולה היברידית שניתן לשחק בה כמכשיר כף יד. ניתן לחבר אותו גם לטלוויזיה ולהפעיל אותו כקונסולה ביתית.

ה-Nintendo Switch יצא כבר כמעט שלוש שנים והוא זכה להצלחה רבה. יש הרבה יתרונות וחסרונות לקונסולה החדשה הזו, אבל החשובים שבהם הם:

– ה-Nintendo Switch חזק יותר מה-Wii U, אבל לא חזק כמו ה-PS4 או ה-Xbox One. זה אומר שיהיו לו משחקים פחות תובעניים מהקונסולות האלה.

– חיי הסוללה ב-Nintendo Switch הם כ-3 שעות, וזה לא טוב במיוחד למשחקים בדרכים.

– מסך המגע בבקר מקל על המשחקים מסוימים כמו Mario Kart 8 Deluxe, אבל במשחקים מסוימים פחות נוח.

ה-Nintendo Switch היא הקונסולה החדשה ביותר של נינטנדו. הוא מציע אלטרנטיבה נחמדה לקונסולות האחרות הזמינות.

יתרונות:

-יש לו עיצוב מלוטש והוא נייד, מה שמקל לקחת אותו איתך לדרך.

-ישנם משחקים רבים שהם בלעדיים ל-Switch, כמו Zelda: Breath of the Wild ו-Super Mario Odyssey.

-אתה יכול לשחק משחקים מרובי משתתפים עם חברים במקומות שונים על ידי חיבור המתג שלך לטלוויזיה או על ידי חיבור שני מתגים או יותר יחד באופן אלחוטי.

-תוכל להשתמש בשני בקרי Joy-Con כבקר אחד למשחקים מרובי משתתפים או לשחק במשחקי שחקן יחיד כשהם מנותקים מהקונסולה עצמה.

חסרונות:

-חיי הסוללה אינם גדולים, מה שאומר שתצטרך לטעון הרבה פעמים.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן