איך לקדם חנות אינטרנטית של שופיפיי בגוגל

המסחר האלקטרוני קיים בוואריאציות רבות ואחת המוצלחות שבהן היא באמצעות חנות שופיפיי. המערכת המתוחכמת לבנייה של חנויות מקוונות אי קומורס מאפשרת ניהול אתר מסחרי מתקדם ותוסס תוך הענקת אין ספור אפשרויות שיווקיות לכל לקוח. לאחר שהעסק כבר פעיל, יש לקוחות שמעבירים הזמנות שמועברות לביצוע על ידי הספקים בחו"ל, בעל האתר מעוניין בשלב זה לבצע הליך של קידום חנות שופיפיי בגוגל. המטרה היא להרחיב את קהל הלקוחות אשר נחשפים לאתר זה באמצעות הרשתות החברתיות או גוגל וכך ההכנסות יגדלו.

בעת הקמת חנות אינטרנטית מסוג זה, מגדירים מראש את אמצעי התשלום כיוון שאין בהם קוד אבטחה של SSL . האופציות הן פייפל, פיי פלוס ואייקאונט. קיימת אפשרות להשתמש באפליקציות שונות כדי ליצור הרחבה של השימוש על ידי גורם נוסף. לדוגמה תוך שילוב תוספים של קידום אתרים, פרסום של דפי נחיתה ושימוש ברשימות תפוצה של לקוחות פוטנציאליים כדי למשוך אותם לאתר זה, דבר שיוביל אותם למלא את סל הקניות שלהם. 

פרסום במסגרת שופיפיי בגוגל 

בין אמצעי הפרסום שנעשה בהם שימוש כדי לקדם את מעמדה של החנות הספציפית ולסחוף לקוחות חדשים ולקוחות חוזרים, משתמשים בפרסום קופונים אשר יצרו עסקאות כדאיות ללקוחות ולכן הם יבחנו אופציה זו, שימוש באייקונים מתוחכמים שיובילו את הלקוחות לאתר, פרסום של מבצעים מעולים ובאנרים קופצים של רימרקטינג שיופיעו באתרים שונים שבהם גולש הלקוח ויזכירו לו שוב ושוב שכדאי לו להיכנס אל חנות אינטרנטית של שופיפיי כדי לערך קניות. 

קידום אתרים באינטרנט 

בשיטה של קידום אתרים באינטרנט על ידי אופטימיזציה ושימוש בכמה שיטות שיווק דיגיטלי ופרסום, מקדמים גם את אתר שופיפיי. הלקוחות נחשפים שוב ושוב לדפי נחיתה ולמודעות שונות לגבי מוצרים שהאתר מוכר. הדבר יוצר סקרנות טבעית ולכן הם לוחצים על האייקון הרלוונטי וצוללים לתוך אתר שופיפיי. 

קלות התנועה בתוך האתר המקוון

אחד היתרונות הגדולים של אתר שופיפיי הוא שמדובר באתר ידידותי ביותר, בעל כמות סבירה של קטגוריות. לאחר שהלקוח מילא את עגלת הקניות הוא בשני צעדים נמצא כבר בקופה. זהו הליך מהיר שאינו מצריך מעבר לדפים שונים, תזכורות על אופציות נוספות אלא מהלך נוח לסגירת העסקה באופן מידי. זהו שינוי משמעותי מול אתרים אחרים שבהם הליך סיום העסקה הוא מסועף וכולל אין ספור פעולות שיש לבצע, דבר שמתיש את הלקוחות ולכן לא אחת הם נוטשים את סל הקניות ולא סוגרים את הרכישה. 

פיצ'רים מיוחדים 

חנויות אינטרנטיות רבות מעוניינות לבדל את הנראות שלהן מאתרים אחרים או דומים ולכן מוקמים בהן פיצ'רים מיוחדים באמצעות פיתוח ייעודי. היכולות המיוחדות של רכישה באתר זה לעומת אתרים אחרים משכנעות לא אחת את הלקוחות והם מחליטים לרכוש פריט זה או אחר ולאחר כמה ימים הם מקבלים אותו ישירות מספק בחו"ל.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן