לחייך כמו הסלבס: איך להשיג לחיוך מושלם?

כמעט כל אדם חולם על החיוך המושלם כמו של הסלבס שהוא רואה בתוכניות הטלוויזיה, בעיתונות, בפרסומות ועוד. יחד עם זאת, ישנם אנשים שמוותרים על לחייך בתמונות או מרגישים שהם לא נראים מספיק טוב רק בשל העובדה שמראה השיניים שלהם לא הכי טוב. ישנם אנשים שהשיניים שלהם לא  ישרות בשל העובדה שמעולם לא הלכו לאורתודנט לצורך יישור שיניים כי חששו מהתהליך שגובל ביישור שיניים באמצעות שימוש בברזלים. ישנם אנשים שהשיניים שלהם פשוט לא מספיק לבנות או שיש להם כתם כלשהו בשיניים שמעולם לא טיפלו בו ועל כן, הם נמנעים מלחייך ובינתיים בעיקר חולמים על חיוך מושלם. חשוב מאוד לדעת שכיום באמצעות  טכניקות חדשניות שונות, כל אדם יכול להנות מחיוך מושלם.

לקבל את החיוך המושלם בשיטות המתקדמות ביותר

חשוב להבין כי מראה השיניים של האדם משפיע באופן מהותי על הדימוי העצמי שלו ועל הביטחון העצמי שלו. אדם אשר השיניים שלו לא מספיק נראות טוב, הצבע שלהם לא מספיק לבן או שסובל משיניים עקומות, ימצא את עצמו משתדל שלא לחייך יותר מדי בחברה וכן, לא להצטלם עם חיוך. חשוב מאוד לדעת שגם אם חששתם עד כה מטיפולי שיניים ובשל כך השיניים שלכם לא במצב טוב, הרי שכיום יש מגוון טיפולים חדשניים ומתקדמים שיאפשרו לכם להנות מחיוך מושלם בלי כאבים ובלי ברזלים בולטים ליישור השיניים:

אחת השיטות הפופולאריות ביותר כיום לקבלת חיוך מושלם היא הלבנת שיניים. הליך זה מאפשר לכל אדם להגשים את  החלום תוך כדי שילוב של חומרי הלבנה עם קצת מאמץ והתמדה. תהליך הלבנת שיניים מבהיר את גוון השיניים ומשפר את מראה החיוך. אמנם רובנו שואפים לשיניים לבנות אך לא כל השיניים זהות וגוון השיניים איננו אחיד. לפני שתבצעו את הליך ההלבנה הרופא ישוחח אתכם על מידת הלובן הרצויה לכם ויתאים לכם את גוון הלובן הטוב והטבעי ביותר למראה חיוך מושלם.

שיטות ההלבנה המוצעות כיום הן: הלבנה באמצעות ג'ל הלבנה מקצועי אשר זמין רק במרפאת שיניים. יישום שיטה זאת מבטיח תוצאות בטוחות ואמינות יותר וכן, התוצאות מחזיקות מעמד טוב יותר מתוצאות שיטות ביתיות להלבנה. ניתן להשתמש בג'ל הלבנה מקצועי ביישום ביתי. מדובר על הלבנת שיניים מושלמת עבור אנשים שמעוניינים בטיפול הלבנה נוח ומוכן מראש.

שיטה נוספת שמטרתה היא להעניק מראה חיוך מושלם היא ציפויי חרסינה לשיניים. מדובר על ציפויים שנועדו לכסות לחלוטין את החזית של השן הבודדת. מכיוון שמדובר על ציפויים קוסמטיים הם רלוונטיים רק לשיניים הקדמיות אשר נראות לעין ולא לשיניים הטוחנות. הציפויים המדוברים מחוברים ישירות למשטח של השן. ליישום של ציפוי חרסינה הרופא ייקח מדגם מהשיניים ויתאים לכל שן את הציפוי שלה. ליישום של ציפוי למינייט הרופא יישם את הציפוי על השן ואז יעצב אותו לפי המבנה של השן. חשוב לציין כי בשני סוגי הציפויים המדוברים המטופל מקבל כיסוי לבן, יפה ומותאם אישית.

שיטה נוספת למראה חיוך מושלם הרלוונטית בעיקר לאנשים שיש להם שיניים עקומות ומעולם לא הלכו לאורתודנט כי חששו מברזלים היא יישור שיניים שקוף. מדובר על יישור שלא נראה לעין ועל כן הוא יאפשר לכם להשיג מראה שיניים ישר מבלי שיהיה לכם צורך להתבייש בכך שאתם עם ברזלים על השיניים. מדובר על שיטה שלא מעט מבוגרים שלא טיפלו בשיניים עקומות בצעירותם בוחרים בה כיום בכדי ליישר את השיניים שלהם ולקבל חיוך מושלם.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן