פונטים מפורסמים

במאמר זה, אני רוצה לדבר על בחירת הגופנים של כמה מהמותגים הפופולריים ביותר כדי לתת לך כמה רעיונות יצירתיים לבחירת גופנים לפרויקטים שלך. אוסף זה של 25 גופנים קלאסיים הוא הגופן הטוב והפופולרי ביותר שכל מעצב צריך להחזיק. אם תהית אי פעם איזה מגזין משתמש באיזה גופן, צירפתי # VE רשימה של כל המגזינים, העיתונים, כתבי העת והעיתונים הפופולריים בארצות הברית.

כתיבת הסרטים

היא סט יפהפה המשמש למיתוג, כותרות וגרפיקה של מדיה חברתית. רוחב הגופן יפה ומושלם בעיצובו ויש לו איזון של צבע, טיפוגרפיה וסגנון טיפוגרפי למראה יפה. זהו הגופן המשמש בלוגו של הלהקה הפופולרית, אך הוא אינו משפחה שלמה כמו שאר הגופנים ברשימה זו.

ניתן לחפש גופנים כאלה ומראים שאתה יכול להשתמש בגופנים מרובים ולהסיר את העיצוב מהטקסט המקושר ישירות

הוא עשוי לעלות ולזרוח במוקדם או במאוחר, אך ניתן להשתמש בגופן כזה למגוון מטרות, כמו לוגו, כותרות, באנרים, גרפיקה, לוגו וסמלי לוגו לאתרים.

כדי לחסוך לך זמן, בחר את הגופנים הבאים שלדעתך הם המתאימים ביותר לאתר שלך. הראשון הוא עד כמה אתה יכול להשתמש בגופן ולהוריד אותו מהשרת, כפי שתראה בדוגמאות הבאות. גופני האינטרנט של גוגל (GWF) ו- Typekit הם מערכות המאפשרות לך להשתמש בגופנים המתארחים בשרת. עדיין יש לבדוק רישיונות לגופנים בחינם שהם בדרך כלל בחינם למטרות מסחריות.

הגופן הוא גופן והוא זמין ללא תשלום ב- Google Web Fonts ו- Typekit, כמו גם בדפדפני אינטרנט ודפדפני אינטרנט אחרים.

בהשוואה לפוטורה, סוג sans seriif הוא גופן מגניב המותאם חזותית לטעמך. זהו אחד הגופנים המודרניים שיש לו פונקציות רבות שנראות נפלאות יחד עם התמונות.

גופנים רבים נועדו לעמוד בדרישות הרגישות לעיצוב עתידני ומודרני

אך בהתחשב בכך שגופן זה נמצא בראש רשימת הגופנים הפופולריים ביותר בכל הזמנים, Futura זכתה בשמה. מכונות כתיבה רבות זוכות לעיצוב גופן שהוא לשון אמיתית – אשר, בכנות, ניתן לבטא בעזרת טוויסטר. עם זאת, העובדה נותרה כי אכן זהו אחד הכתבים האיקוניים ביותר שלנו ונשאר הכתיבה הטובה ביותר שנוצרה עד כה. בין מכונות הכתיבה המפורסמות הרבות ניתן למצוא את ז'אן פייר פרוטיגר, מעצב שוויצרי שיצר משפחה של גופן רב-תכליתי ששימש והיה בשימוש לעתים קרובות למדי, אפילו במשך יותר ממאה שנה.

בשנת 2002 החלה החברה להשתמש בגופן בשם Myriad

גופן sans serif שתוכנן על ידי רוברט סלימבך וקרול טומבלי עבור אדובי. Futura נלחם בחזרה והתבסס, כמו גופנים רבים אחרים ברשימה זו, כסן סריף הגיאומטרי המצליח. עם הגופן Garamond Newburgh היא ביססה את המראה החזק של שמה מבלי לצאת לים.

ניתן לזהות גופן זה כגופן שאפל השתמשה בו בשנות התשעים ליצירת ספרי ד"ר סוס

והוא עדיין אחד הגופנים האיקוניים ביותר בעיתונים ברחבי העולם. בהזדמנויות אחרות הוא הומצא כגופן שיש לו משקל חופשי לנסות לפני רכישת רישיון. למרות שהיה זה גופן כל כך פופולרי שהוא נכלל בכל הגרסאות, חדשות וישנות, מיקרוסופט הרפתה אותו בשנת 2009. המחבר השתמש בו ברומנים שלו, וכך גם אפל, שמשתמשת בגופן מאז 1990 ואף נהנית מכמה הצלחה היום.

אם ברצונך לשכפל את הגופן הנהדר הזה עבור הפרויקט שלך

סיפקתי קישור לרכישת הגופן. שימו לב: אנא קראו את הודעות הבלוג האחרות שלי בהן אני מציג עוד משיכות חופשיות, גופנים וגופנים אחרים בחינם. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על גופנים בחינם והשימוש בהם בעיצוב ופיתוח אתרים.

מאמר זה מכיל מספר גופני סקרנות

חלקם מעניינים מאוד, אחרים ברשימה עשויים לספר לכם על גופנים שימושיים לעיצוב סימני מילים, סמלי לוגו ואינפוגרפיות. גופנים של גוגל הוא אחד ממאות הגופנים שאתה יכול לקבל, ואני מעריץ את כולם. רשימת גוגל כוללת את כל הגופנים שבהם מפרסמים ומשווקים תלויים בימינו, כך שאני בטוח שאחרים ברשימה זו לא.

נכון, יש לי כמה גופנים שונים שאני משתמש בהם, אך כולם מסוגלים לגופנים, ואני מתייחס לגופנים המפורסמים כאן, מכיוון שגופנים אלה הם הגופנים הפופולאריים והנפוצים ביותר בעולם עיצוב אתרים ועיצוב גרפי.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן