דרום אדום בישראל – פריחת פרחים בדרום ישראל

בחודש פברואר, הכלנית האדומה מתחילה לפרוח בדרום ישראל, ומכסה את האדמה בגווני ארגמן בהיר. הפרחים הבהירים מכסים את החלק הצפוני של מדבר הנגב במהלך פסטיבל האדום של הדרום בפברואר. ידועות גם בשם כלניות פרג, הן אחד הפרחים היפים ביותר בים התיכון כולו.

כלניות אדומות (הנקראות בעברית כלנית) הן הפרח הלאומי של ישראל והן נחגגות בפברואר במהלך פסטיבל דרום אדום

בדרום, הנקראים גם אדום אדום, פורחים אלפי פרחי כלנית אדומה ויוצרים שמיכה אדומה ויפה על הטבע. הפסטיבל השנתי של דרום אדום (ארגמן הדרום), שנחגג בקלניות, פורח בפברואר מדי שנה ויוצר מהומה של אדום וכחול בשמים.

בשל הגשם השופע שעבר עלינו בחורף

פריחת הכלניות כיסתה את הקרקע באזור. Kalaniyot – הפרשנות של Walkif Shoshana Damari לשיר Kalaniyots היא כנראה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על פרחים אדומים ויפים, ואתה לא לבד. בשל ביטול פסטיבל דרום אדום דרום אדום, הארגנים האריכו את הפסטיבל עד השבוע של ה -7 במרץ ובכך תהיה סוף השבוע הבא וההזדמנות האחרונה שלכם ליהנות משפע הפעילויות המוצעות במהלך הפסטיבל. תוכלו לבקר גם בפסטיבל אדום דרום אדום, המתקיים באזור אשכול בינואר ובפברואר.

בחורף

כשהדשא מכוסה באדמה שרופה, הכלניות האדומות המסורתיות (קלניות) נובעות בכוח שלא נראה בעשור האחרון משדות ויערות. לאחר שריפת 16,000 דונם (כ -4,000 דונם) בחצי שנה בעזה, הכלניות השנה פרחו בתחרות עם צמחים אחרים, ויצרו שטיח של פרחים אדומים ברוח. בצפון הארץ גדלים קלניות סגולות, לבנות וכחולות, אך צמחים דרומיים פורחים באדום.

זהו מרץ וזה אומר שהישראלים מתפעלים מהשדות בצבעי ורוד

סגול, אדום וצהוב, עשויים מפרחי הבר האהובים עליהם: קלניט, כלנית, הרקפת, רקפת, נרקיס, נרקיסים, טורמוס, לופו, חיוור ו פָּרָג. פרג הוא סמל לחיים בישראל, אחד הפרחים הראשונים שפרחו לאחר חורף ארוך ומופיע במקומות לא סבירים במדבר. במקום בו גדלים פרחים אדומים, זה מרגיש כמו שדה פרג בקוסם מארץ עוץ, שם דורותי נרדמת.

עבור ילדינו

זו הפעם הראשונה שהם רואים פרחים מסוימים בנגב וביהודה. אם יצא לכם לפספס את כל הפסטיבל בשם דרום אדום, שחוגג את המראה המרהיב של אלפי פרגים אדומים על גבעות דומות למדבר, אנחנו לא צריכים לדאוג, כי הפרג פורח באזורים אחרים של המדינה, ועדיין יש לכם את ההזדמנות להציץ בירושלים ובאזורים הצפוניים האחרים. כאן אנו מציעים 10 מקומות לגלות את היופי שצומח במעיין הפראי בישראל.

בעברית הם מכונים קלנית (כלנית) או כלנית פרג; הם אהובים בישראל עד

כדי כך שהם הפרח הלאומי של ישראל וזמרים מפורסמים כתבו שירים המבטאים את יופיים. בישראל ישנם שני סוגי פרחים הדומים מאוד וניתנים לגידול יחד, מה שהופך אותם לקל להבחין: קלניט (פרג כלנית) ו- PRG (פרג פרג). ניתן לגדל כל פרח גם לשלוש מטרות לא בעייתיות אחרות.

ישראל היא מדינה קטנה עם טופוגרפיה מגוונת הכוללת מישור חוף נרחב והרמות מצפון והמרכז ומדבר הנגב מדרום. פרג, שנקרא בעברית פרג, מעובד בשפע בישראל. למינים שונים יש טווחים שונים והשטח היחיד שאינו תומך באוכלוסייה הוא ה- NEGEV.

As part of a separate region known as Arabia Petraea in Roman times the Negev was added on 10 July 1922 to the proposed territory of Mandate Palestine as a large part of what became Israel when British representative in St

John Philby granted זו הזכות להיות שם טרנס ירדני. מדבר הנגב וסביבתו, כולל עמק הערבה, הוא החלק הכי שטוף שמש בישראל, ולמרות שאפשר לטפח מעט מאוד ממנו, הוא הפך למרכז התעשייה הסולארית של ישראל.

צ'אט בוט

כלי אוטומציה שיווקית

זה מוביל לשירות שטח פרודוקטיבי יותר שמספק להם לידים מוסמכים יותר ותובנה לגבי הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים שעליהם לתעדף. כתוצאה מכך חברות חוסכות זמן, משיגות לידים

עוד בנושא »
ציור מפורסם

ציורים מפורסמים

כל יצירת אמנות ברשימת הציורים המפורסמים הזו היא מהטובות ביותר שהופקו אי פעם, אך יש כאלה שמבריקות כדוגמאות לז'אנר מסוים של אמנות. רשימה זו מסכמת

עוד בנושא »
פונטים יפים

פונטים מפורסמים

במאמר זה, אני רוצה לדבר על בחירת הגופנים של כמה מהמותגים הפופולריים ביותר כדי לתת לך כמה רעיונות יצירתיים לבחירת גופנים לפרויקטים שלך. אוסף זה

עוד בנושא »
דילוג לתוכן